ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
15:33, 03 листопада 2023
Біль за грудиною – то не конче інфаркт, а інфаркт – це не завжди хапання за груди ліворуч, як це показують у кіно. Раптовий біль може бути через стенокардію, коли серцю мало кисню, але багато навантаж..
14:30, 03 листопада 2023
Виснаження, вигорання, депресія – як розрізнити та що робити.Ну як так? Людина щойно назвалася, а вже за мить її ім’я вилетіло з твоєї голови. Або ніяковієш під час розмови, бо наче кожною клітинкою т..
14:11, 03 листопада 2023
Найкраща дієта для профілактики інсульту ???? - дієта переважно рослинного походження з невеликою кількістю м’яса, риби. Ця дієта була описана як «середземноморська дієта», і існує велика кількість до..
всі новини

На Тернопільщині 7 закладів уклали договори з НСЗУ за пакетом «Медична допомога при гострому мозковому інсульті»

????У департаменті охорони здоров’я ТОВА відбулась нарада з директорами лікувальних установ області за підсумками наради у Міністерстві охорони здоров’я України.
Директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко наголосила на питаннях, які підіймались на засіданні у МОЗ:
????- проблемні питання щодо забезпечення якості надання медичної допомоги хворим на інсульт;
????- функціонування інсультної мережі та побудову якісних маршрутів пацієнта.
На Тернопільщині 7 закладів охорони здоров’я законтрактовані з НСЗУ за пакетом №5 «Медична допомога при гострому мозковому інсульті». Він дозволяє надавати якісну медичну допомогу пацієнтам з інсультом.

 

Читайте також