ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
15:33, 03 листопада 2023
Біль за грудиною – то не конче інфаркт, а інфаркт – це не завжди хапання за груди ліворуч, як це показують у кіно. Раптовий біль може бути через стенокардію, коли серцю мало кисню, але багато навантаж..
14:30, 03 листопада 2023
Виснаження, вигорання, депресія – як розрізнити та що робити.Ну як так? Людина щойно назвалася, а вже за мить її ім’я вилетіло з твоєї голови. Або ніяковієш під час розмови, бо наче кожною клітинкою т..
14:11, 03 листопада 2023
Найкраща дієта для профілактики інсульту ???? - дієта переважно рослинного походження з невеликою кількістю м’яса, риби. Ця дієта була описана як «середземноморська дієта», і існує велика кількість до..
всі новини

Нарада щодо планування заходів з реалізації доказової реабілітації у лікувальних установах області

Директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяла участь у нараді зі структурними підрозділами щодо планування заходів з реалізації доказової реабілітації у лікувальних установах області.
Під час засідання ухвалили рішення про запуск стаціонарних та амбулаторних реабілітаційних послуг за пакетами медичних гарантій НСЗУ, впровадження електронного документування реабілітаційного процесу, розвиток та підтримка закладів реабілітаційного маршруту, створення реабілітаційних відділень та кабінетів асистивних технологій, співпраця закладів охорони здоров’я з протезними підприємствами,
На наступний рік заплановано формування трирівневої системи реабілітаційної допомоги, у якій центри з надання високоспеціалізованої, заклади з надання неспеціалізованої реабілітаційної допомоги і реабілітаційної допомоги працюватимуть, як на національному, обласному рівні так на рівні громад.

 

Читайте також