ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
15:33, 03 листопада 2023
Біль за грудиною – то не конче інфаркт, а інфаркт – це не завжди хапання за груди ліворуч, як це показують у кіно. Раптовий біль може бути через стенокардію, коли серцю мало кисню, але багато навантаж..
14:30, 03 листопада 2023
Виснаження, вигорання, депресія – як розрізнити та що робити.Ну як так? Людина щойно назвалася, а вже за мить її ім’я вилетіло з твоєї голови. Або ніяковієш під час розмови, бо наче кожною клітинкою т..
14:11, 03 листопада 2023
Найкраща дієта для профілактики інсульту ???? - дієта переважно рослинного походження з невеликою кількістю м’яса, риби. Ця дієта була описана як «середземноморська дієта», і існує велика кількість до..
всі новини

Директорка департаменту охорони здоров'я взяла участь у семінарі

Ольга Ярмоленко директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА взяла участь у семінарі “Модель Центру відновлення психічного здоров’я”.
На заході спеціалісти Центру психічного здоров’я та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Міністерства охорони здоров’я України презентували унікальну мультимодальну модель відновлення психічного здоров’я для тих, хто зазнав травматичного впливу війни.
Головний принцип Моделі – підхід до здоров’я людини, як до системи, на яку впливають біологічні, психологічні та соціальні чинники. Під час повномасштабного вторгнення робота команди Центру є дуже актуальною, адже важливо повертати ментальне здоров’я не тільки військовим, але й цивільним громадянам.

 

Читайте також