ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
15:33, 03 листопада 2023
Біль за грудиною – то не конче інфаркт, а інфаркт – це не завжди хапання за груди ліворуч, як це показують у кіно. Раптовий біль може бути через стенокардію, коли серцю мало кисню, але багато навантаж..
14:30, 03 листопада 2023
Виснаження, вигорання, депресія – як розрізнити та що робити.Ну як так? Людина щойно назвалася, а вже за мить її ім’я вилетіло з твоєї голови. Або ніяковієш під час розмови, бо наче кожною клітинкою т..
14:11, 03 листопада 2023
Найкраща дієта для профілактики інсульту ???? - дієта переважно рослинного походження з невеликою кількістю м’яса, риби. Ця дієта була описана як «середземноморська дієта», і існує велика кількість до..
всі новини

Психологічну допомогу в області може отримати кожен, про це розповіла Ольга Ярмоленко директорка департаменту охорони здоров'я

Жителі Тернопільщини можуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу у кожній громаді області. Про це на пресконференції розповіла Ольга Ярмоленко, директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА. Найближчу локацію надання психологічної допомоги, можна знайти за посиланням: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer...
 
Ментальне здоров’я є важливим для втілення бажань, реалізації цілей та доброго фізичного самопочуття. Тож є невідʼємною складовою суспільства.
В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" в області провели опитування, аби краще розуміти потреби громадян. Також створили координаційні центри, де людям надаватимуть психологічну допомогу.
“Ментальне здоров’я - не тільки складова медичної сфери. Програма об’єднує різні сфери - освітню, медичну, соціальну та інші. Наше завдання об’єднатися і працювати задля спільного результату”, - сказала Леся Косовська, регіональний координатор програми "Ти як?".
Товариство Червоного Хреста України у Тернопільській області також надає психологічну допомогу громадянам області. “У нас в регіоні працює більше 45 локацій, у яких ми проводимо заходи з психосоціальної підтримки для батьків, їх дітей, людей похилого віку та інших”, - зазначила Оксана Максименко, регіональний координатор з психосоціальної підтримки в Тернопільській області Товариства Червоного Хреста України.

Читайте також