ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

Ольга Ярмоленко відвідала 2 амбулаторії Великогаївської громади

Директорка департаменту охорони здоровʼя ТОВА Ольга Ярмоленко з робочим візитом відвідала Великогаївську громаду.
????Ольга Ярмоленко завітала у дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини та поспілкувалась з директорами лікувальних закладів.
????Під час зустрічі директорка департаменту ознайомилась зі станом проведення вакцинальної кампанії catch-up з імунізації проти кору, паротиту та краснухи.
????Зокрема, запропонувала відкрити центр з надання психологічної допомоги в громаді на базі амбулаторій, у якому працюватимуть психологи та соціальні працівники. Адже зараз надзвичайно важливо дбати про своє ментальне здоровʼя, а працівники центру зможуть допомогти у цьому.

Читайте також