ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Степан Барна передав ключі від автомобіля швидкої у Шумській районній лікарні

Степан Барна передав ключі від автомобіля швидкої у Шумській районній лікарні (фото). Один мільйон гривень виділив Фонд регіонального розвитку на перекриття даху Шумської районної центральної лікарні. Про це заявив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, під час робочого візиту на Шумщину. «За останні два роки у Шумський район було вкладено більше 30 мільйонів гривень. Ці кошти спрямували на розвиток інфраструктури та облаштування соціальних об`єктів.» - зазначив очільник області. Також, під час відвідин медустанови, Степан Барна передав ключі від автомобіля швидкої допомоги, заступнику головного лікаря лікарні Людмилі Зінько. Посприяли в транспортуванні «швидкої» - Міжнародний Центр ЮНЕСКО, а також благодійний Фонд Агрохолдингу «Мрія». Останній, додатково виділив кошти на перевезення автомобіля з Франції у рамках соціальної програми, пріоритетами якої є медицина, освіта і духовність. Передаючи ключі від швидкої, Степан Барна наголосив, що спільні ініціативи громадських організацій, благодійних фондів і влади є надзвичайно важливими, дієвими та корисними для суспільства.

 

Повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА


Читайте також