Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
10:08, 21 лютого 2025
20:13, 17 лютого 2025
16:40, 17 лютого 2025
всі новини
До бійців, які проходять реабілітацію на Тернопільщині, приїхав з концертом Shumei
16:40, 17-02-2025
Сьогодні в одній з лікарень Тернопільщини, де проходять реабілітацію військовослужбовці, лунали пісні українського виконавця Shumei. Співак разом з командою приїхали, аби підтримати пацієнтів та медперсонал на шляху до відновлення. Адже реабілітація – це не лише про фізичне відновлення. Це про повернення до повноцінного життя, відновлення психологічної рівноваги, адаптацію до нових реалій та підтримку морального духу. Українські захисники, які пройшли через випробування війни, потребують не тільки медичної допомоги, а й відчуття, що їхня боротьба не була марною.
Музика - це також терапія. Вона зігріває серця, допомагає відволікатись від тривожних думок і надихає на позитивне мислення і дії.
Музикант не тільки співав, а й розмовляв з вдячними слухачами. Він подякував рідним воїнів, лікарям і всім, хто щодня докладає зусиль, щоб наші захисники швидше повернулися до активного життя.
Тернопільщина продовжує підтримувати українських військових на всіх етапах реабілітації, адже вони – справжні герої, які виборюють наше майбутнє. Разом – до перемоги!
Рекомендувати:
Читайте також
ПІДПИШІТЬСЯ
на розсилку
та отримайте актуальну інформацію