ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
всі новини

Нетрадиційні методи діагностики

Нетрадиційні методи діагностики
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, e-mail: admin@oblzdrav.gov.te.ua

На сьогоднішній день існує багато методів дослідження людського організму, як і старі провірені часом методи, такі як, наприклад, рентгенівське дослідження, так і нові – ультразвукове дослідження, компьютерна томографія, тощо. Але при цих обстеженнях на людину діють такі негативні фактори, як радіаційне випромінювання, ультразвук та інше. Наука не стоїть на місці, вчені розробили апаратуру, яка не діє згубно на людський організм, не дає побічних ефектів, дає змогу діагностики на початкових стадіях захворювання.

В багатьох містах України працюють консультативно-оздоровчі центри, де є апаратура, яка дозволяє проводити обстеження як хворих дорослих і дітей, так і, на перший погляд, здорових людей на предмет прогнозування ризику виникнення того або іншого захворювання (наприклад, якщо в сім’ї є хворі на цукровий діабет, гіпертонію, ожиріння, виразкову хворобу).

Системи нелінійного (NLS) аналізу – сучасні інформаційні технології, які базуються на спектральному аналізі низькочастотних завихрених магнітних полів біологічних організмів (біополів). Апарат телеметричної обробки “Оберон” є нелінійним квантовим генератором , який зчитує енергетичні потенціали органів і систем людини через біологічно активні точки за рахунок резонансного посилення випромінення в піддослідному органі та знятті показників безконтактним способом з використанням тригерних датчиків.

Кожний орган чи кожна клітина має свої власні специфічні коливання, які записані в пам’ять комп’ютера і виведені на екран у вигляді певного графіка. Любий патологічний процес також має властивий йому індивідуальний графік. В пам’ять комп’ютера записана значна кількість патологічних процесів з урахуванням степені вираженості, вікових, статевих і інших варіацій. Діагностична апаратура зрівнює частотні характеристики з органу чи клітини з еталонними процесами (здорові, патологічні процеси, інфекційні агенти), проводить диференційну діагностику кожного процесу.

Іншими словами, апарат, як губка воду, вловлює хвилі, передає на пристрій індивідуальні особливості обстежувального, а далі лікар розшифровує ці дані. Апарат на обстеженого нічого не випромінює, це абсолютно не шкідливий метод обстеження, що дозволяє обстежувати як новонароджених дітей, так і вагітних жінок.

Головні переваги апарату - виявляє відхилення на ранніх стадіях, коли у пацієнта ще відсутні первинні прояви хвороби.

Комп’ютерне тестування - метод універсальний, не шкідливий та безболісний.

Апарат використовується для експрес – діагностики стану організму, як системи в цілому, для регістрації змін в органах, гістологічних та цитологічних структурах і дозволяє:

  • отримати якісну оцінку функціонального стану організму в формі топічного аналізу,
  • проконтролювати ефективність і результати різноманітних методів дії на організм,
  • оцінити адаптативні властивості організму,
  • проводити аналіз динаміки змін функціонального стану організму протягом лікування,
  • встановити первинність вогнища функціонального порушення,
  • оцінити характер патології, використовуючи експертні системи,
  • оцінити основні параметри гомеостазу.

Апарат розрахований на одномоментну діагностику однієї людини. Обстеження триває від 30 хвилин до 2 -2,5 годин.

Перед проведенням обстеження пацієнтам потрібно:

  • не пити каву і міцний чай, не вживати алкоголь протягом доби, не палити;
  • рекомендується поїсти за годину до обстеження;
  • жінкам бажано проводити обстеження за 4 дні до початку критичних днів і через 4 дні після них.

Дані про обстеження людини залишаються в комп’ютері (по бажанню), є можливості поторного обстеження після курсу лікування, далі, через більший проміжок часу, можна обстежити людину і наочно побачити результати проведеного лікування чи оздоровлення організму навіть в процентному відношенні.

Хворобу краще попередити, ніж її лікувати. Найдієвішим спобом боротьби із любим захворюванням завжди була профілактика. Ми бажаємо вам здоров’я!

Комунальна установа Тернопільської обласної ради
“Центр здоров’я”