УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
22:17, 07 липня 2020
Хто може достроково припинити самоізоляцію, де можна зробити аналіз для припинення самоізоляції, як правильно повідомити лабораторію про наміри припинити самоізоляцію та що робити далі, якщо результат..
22:14, 07 липня 2020
Щодо ситуації пов’язаної із захворюванням населення на COVID-19, то впродовж доби, госпіталізовано шестеро осіб. Загалом, госпіталізовано 327, зокрема 29 дітей та 19 медиків.
22:13, 07 липня 2020
Про це повідомили прес-службу в обласному Штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби..
всі новини

У селекторній нараді МОЗ в режимі онлайн взяли участь медики області

Сьогодні, 29 жовтня, відбулася селекторна нарада Міністерства охорони здоров’я України під головуванням очільниці МОЗ Зоряни Скалецької. Йшлося про огляд поточних ситуацій у зв’язку з несприятливою епідемічною ситуацією в Україні з дифтерії та нових наказів  Міністерства охорони здоров'я України.

Інформацію стосовно спалаху та актуалізації теми дифтерії доповів генеральний директор Директорату громадського здоров’я Андрій Скіпальський. Зокрема, про рівень охоплення щепленнями дітей та дорослих у регіонах, інформування щодо введення в дію наказу МОЗ №2164 від 25.10.2019 року "Про введення в дію рішення оперативного штабу" та необхідність реалізації зазначених кроків щодо посилення імунізації проти дифтерії.

Окремо обговорено рішення, які були прийняті та введені в дію наказом щодо засідання оперативного штабу з вакцинокерованих інфекцій, яке власне, відбулося напередодні.

Андрій Скіпальський надав інформацію стосовно поставок АДП та забезпеченості антидифтерійною сироваткою.

Проаналізовано епідситуацію та поточні виклики реагування на спалах дифтерії генеральним директором Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України Володимиром Курпітою. Йшла мова не лише про проблемні питання під час реагування на місцях та загалом, діагностики дифтерії, але й про проблемні питання нормативно-правової бази щодо епіднагляду за дифтерією та можливі варіанти щодо наступних кроків.

Стосовно даних питань надано пропозиції, що безпосередньо стосуються підтримки регіонів з національного рівня.

Представники управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА, як і представники УОЗ Закарпатської та Хмельницької областей, а також м.Києва, проінформували учасників селекторної наради МОЗ щодо ситуацій з реагування на випадки захворювання дифтерії на місцях. Наголошено на викликах, з якими стикнулися медики у кожному регіоні зокрема.

Короткий виступ, де йшлося про готовність закладів охорони здоров’я та їх інфекційних стаціонарів до прийому хворих на дифтерію зокрема, мав начальник управління медичної допомоги дорослим Міністерства охорони здоров’я України Андрій Гаврилюк.

Насамкінець, підсумовано тему та ключові моменти селекторної наради МОЗ України. А також наголошено на інформаційній підтримці з національного рівня.


Читайте також