ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Бучаччина: спільне засідання місцевої комісії ТЕБ та НС та оперативного штабу

Відбулося спільне засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та оперативного штабу з організації профілактичних заходів щодо запобігання короновірусної інфекції на території району під головуванням першого заступника голови Бучацької РДА Богдана Бейка.
Як відомо, в Україні наразі виявлено, проте не підтверджено жодного випадку COVID-19, але в області в цілому та в районі вживають усіх профілактичних заходів, аби запобігти його поширенню на територію України. На даний час також визначено базові медичні заклади, які готові приймати хворих на коронавірусну інфекцію Алгоритм дій на випадок хвороби напрацювали і медичні заклади району. Інформацію про першочергові заходи до учасників засідання довели лікар-інфекціоніст Павло Казмірук, директор КНП «ЦПМСД» районної ради Сергій Головецький. Основними проблемами, які необхідно вирішити першочергово є додаткове придбання комплектів протиепідеміологічного одягу одноразового використання, респіраторів, нестерильних рукавичок, дезинфікуючих засобів.
На даний час медичні установи мають певний запас засобів індивідуального захисту, респіраторів, дезинфікуючих засобів, відповідного спеціального медичного обладнання, проте необхідно невідкладно виділити кошти з місцевих бюджетів для укомплектування медичних закладів та служб, які першочергово вживають заходів для ізоляції джерела інфекції.
Завідувач Бучацького міжрайонного відділу ДУ»Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» Віктор Корсун повідомив про дії спеціалістів-епідеміологів при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку COVID-19, про порядок інформування та епідеміологічне розслідування. Він наголосив, що постійно здійснюється моніторинг захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, ТГРВІ. Важливий напрямок роботи – проведення роз’яснювальної роботи серед населення. З цією метою підготовлені рекомендації для населення та інформаційні листівки, проте необхідно використати також можливості районного часопису та інтернет-ресурсів. Також керівникам установ, організацій району особливу увагу приділити необхідності проведення дезинфікуючих заходів в місцях скупчення людей, зокрема, у транспорті, та провітрюванні приміщень. Учасниками засідання наголошено на необхідності обмеження масових заходів.
Спільним рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та оперативного штабу прийнято ряд рішень та визначені відповідні термінові завдання.
За інформацією Бучацької РДА

Читайте також