УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
21:57, 08 серпня 2020
Показник завантаженості ліжок даних закладів охорони здоров'я першої хвилі за добу по області знизився на 1,8%.
21:50, 08 серпня 2020
Госпіталізовано двадцять семеро осіб, зокрема шістьох дітей та одного медика. Загалом, госпіталізовано 464 осіб, зокрема 46 дітей та 25 медиків.
21:46, 08 серпня 2020
Про це повідомили прес-службу УОЗ в обласному Штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хво..
всі новини

Наступного тижня відкриють новозбудовану амбулаторію ЗПСМ у Мишковичах, що на Тернопільщині

Обслуговуватиме медзаклад понад чотири тисячі жителів сіл Мишковичі, Миролюбівка, Лучка, Велика Лука та Хатки.

Про це повідомлено в Тернопільська обласна державна адміністрація.
Стан реалізації проекту із будівництва амбулаторій сімейної медицини під час робочого візиту оглянув голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш. Також він поспілкувався з медичними працівниками закладу.
На сьогодні будівельні роботи завершені, але до повної реалізації проекту залишилось завезти та встановити необхідне обладнання,

«Готовність даної амбулаторії – 100%. Ми плануємо уже на початку тижня офіційне відкриття закладу, щоб перевести сюди медиків первинної ланки.
У період боротьби з COVID-19 цей об’єкт є дуже важливим, адже первинна ланка буде відділена від вторинної. Лікарі матимуть захист та більше можливостей для виконання своїх обов’язків -
підкреслив Володимир Труш. – Сьогодні на об’єкті відсутнє необхідне обладнання, але забудовник і в.о. головного лікаря первинки зобов’язались завезти і встановити його впродовж кількох днів».

Будівництво амбулаторії розпочато минулоріч та проводилось з дотриманням всіх вимог та стандартів. Вартість будівництва амбулаторії - близько шести мільйонів гривень.
«Раніше ми працювали в двох орендованих кімнатах геріатричного відділення центральної райлікарні, яка сьогодні знаходиться за амбулаторією. На даний час у ній перебувають 20 лежачих пацієнтів. Тому ми щиро раді, що будівництво завершено і невдовзі зможемо працювати у новій амбулаторії в комфортних умовах» - розповіла в.о. головного лікаря КНП «Тернопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тернопільської райради Галина Соколовська.

Додамо, що в Мишковецькій амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, яка підпорядковуватиметься КНПТРР «Тернопільський районний центр ПМСД», працюватимуть три сімейні лікарі, три помічники сімейного лікаря та один лаборант. Амбулаторія ЗПСМ обслуговуватиме жителів довколишніх сіл: Мишковичі, Миролюбівка, Лучка, Велика Лука та Хатки.


Читайте також