Захисні комбінезони отримають лікарі дев’ятнадцяти закладів, які визначені для госпіталізації хворих на COVID-19
Серед них обласні заклади такі як: КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ТОР, КНП «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» ТОР та КНП «Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань» ТОР. Окрім того, отримає і КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги».
«Захистити лікарів, які працюють з хворими на COVID-19 – наше спільне завдання. І цей крок показує, що для цього повинні об’єднатися усі – влада, бізнес, волонтери та усі небайдужі. Приємно, що вже 188 осіб у Тернопільській області, які захворіли на COVID-19, одужали.
І в цьому також є заслуга медиків, які оперативно реагують та швидко приймають рішення, часто ризикуючи власним здоров’ям. Дякую усім, хто долучився до акції і допомагає нашій області в цей нелегкий час», - зазначив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.
Як розповів генеральний директор (головний лікар) «Тернопільського регіонального фтизіопульмонологічного медичного центру» Вадим Рудик, «на базі закладу облаштовано 9 ліжкомісць для лікування хворих на коронавірус з середньою та важкою формою перебігу. Однак при збільшенні кількості пацієнтів з коронавірусною інфекцією буде перепрофільовано ще 90 ліжкомісць».
- Станом на 6 травня, у закладі на стаціонарному лікуванні перебуває 5 осіб з коронавірусом, у двох з них - стан важкий. Медичну допомогу хворим надають дві бригади, які працюють вахтовим методом по два тижні. Кожен день консультує лікар-пульмонолог і лікар-інфекціоніст. При потребі додатково консультують інші спеціалісти. Ми дякуємо за благодійну допомогу, ці засоби дуже потрібні нашим працівникам», - зазначив Вадим Дмитрович.
За словами в.о. генерального директора (головного лікаря) «Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» Надії Заріцької, «у закладі надають медичну допомогу вагітним та породіллям з підозрою на коронавірус 18 медичних працівників. Тому потреба у засобах індивідуального захисту є».
- Я хочу щиро подякувати від імені всіх медиків Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» Фонду, обласній адміністрації та всім благодійникам, які допомагають забезпечити всіх нас засобами індивідуального захисту. У наш центр поступають жінки, інфіковані на COVID-19, і в нас вже створено всі умови для надання медичної допомоги цій категорії пацієнтів, - наголосила Надія Романівна.
Представники банку переконані: тільки спільні дії представників громади, бізнесу і влади, можуть допомогти у вирішенні завдань, які стоять перед Україною у цій надзвичайній ситуації. Тому планують і надалі підтримувати медиків Тернопільщини у боротьбі з COVID-19.
За інформацією Тернопільської ОДА