ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Проводитиметься відеоконференція для медичних працівників з питань епідеміології, діагностики, лікування та догляду щодо коронавірусної хвороби

В рамках реалізації проекту «Підтримка України для розвитку сучасної системи охорони здоров’я»,  планується організувати серію відеоконференцій, УОЗ долучається до проведення серії відеоконференцій для медичних працівників з питань епідеміології, діагностики, лікування та догляду щодо коронавірусної хвороби COVID-19.

Власне, проект фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом під керівництвом GFA Consulting Group GmbH та проводиться за інформаційної підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Як повідомлено у наказі заступника Міністра, Головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, «учасникам відео конференції буде забезпечено синхронний переклад».

УОЗ просить медичних працівників та усіх зацікавлених осіб долучатись до участі у відеоконференції.

Додамо, що відеоконференція тематична – «Відповідь на пандемію «КОВІД-19» — що ми дізнались?». Йтиме вона 31 серією.

Під час відеоконференції є можливість українським медичним працівникам поставити питання, пов'язані з епідеміологією, діагностикою, лікуванням та доглядом за хворими на COVID-19.

Перша відеоконференція організовуватиметься вже 19 травня о 15:00, спікерами виступатимуть фахівці з Німеччини, які надаватимуть відповіді на питання, пов'язані з епідеміологією, діагностикою та лікуванням COVID-19.

Це Ральф Рейнтжес, професор епідеміології та спостереження в Гамбурзькому університеті прикладних наук та доцент кафедри епідеміології інфекційних хвороб університету Тампере та доктор Гюнтер Мертенс, головний лікар відділення внутрішньої медицини, внутрішньої інтенсивної терапії та інтервенційної ангіології та керівник Міжпредметного судинно-діабетологічного центру при міській лікарні Хайнсберга. Д-р Мертенс приймає безпосередню участь у лікуванні хворих на COVID-19.

Деякі теми, про які йтиметься, це:

Як складалася епідемічна ситуація COVID-19 і чи існують спільні закономірності з ситуацією в Україні?

Як можна прогнозувати поширення інфекції, ґрунтуючись на поточній щоденній статистиці в Україні?

Які основні способи передачі вірусу COVID-19 з урахуванням вже накопичених знань про новий коронавірус?

Наскільки ефективні заходи особистої гігієни, маски для обличчя, карантин та самоізоляція?

Як сортують пацієнтів до отримання лабораторного підтвердження?

Скільки часу потрібно для тестування та отримання результату за допомогою ПЛР?

Чи використовуєте ви швидкі IgM IgG тести, щоб остаточно поставити діагноз COVID-19?

Якщо результат ПЛР негативний і немає клінічних симптомів — слід повторити аналізи?

Як часто ви спостерігали коінфекцію COVID-19 з іншими вірусними інфекціями — грипом та ГРВІ?

Які схеми лікування COVID-19 ви використовували, які з них є найбільш ефективними?

Як ви класифікуєте пацієнтів за ступенем вираженості клінічних проявів?

Чи призначаєте ви противірусну терапію пацієнтам легкого та середнього рівня, які критерії ви використовуєте для визначення схеми лікування?

Які умови виписки для пацієнтів із COVID-19 та які рекомендації щодо подальшого моніторингу для пацієнтів із важкою пневмонією? Які ваші рекомендації щодо призначення та вибору антибіотиків?

Просимо медичних працівників приєднатися до відеоконференції 19 травня о 15:00 та долучитись, перейшовши за цим посиланням: https://gfa-gim.my.webex.com/join/EU.Suppor.to.Ukraine

Файл щодо проведення заходу у форматі PDF.

Читайте також