ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
17:45, 08 травня 2023
Тернопільська обласна клінічна лікарня отримала гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Фундація Швеція-Україна». Завдяки шведським благодійникам в Україну доставили медичні препарати та обладнан..
15:04, 08 травня 2023
Щорічно 8 травня відзначають Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.
15:25, 07 травня 2023
Директорка департаменту охорони здоровʼя Тернопільської ОВА Ольга Ярмоленко взяла участь у навчанні «Лідери здоров'я громад».
всі новини

В Україні запрацювала Медична рада при МОЗ

На першому засіданні Медичної ради при Міністерстві охорони здоров’я України обрано заступником Голови Василя Лазоришинця, Секретарем Медичної ради - Сергія Дуброва.  Про це повідомлено у МОЗ України.

Мета і головна функція Медичної ради - консультація з приводу впровадження та реструктуризації медичної системи України, використання медичних технологій та організації наукових досліджень. Завданнями Медичної ради є розробка та внесення пропозицій Міністру охорони здоров’я щодо реформування системи охорони здоров’я, а також надання пропозицій щодо визначення пріоритетів стосовно міжнародної технічної допомоги, бенефіціаром якої визначено МОЗ.

«Сьогоднішнє засідання - перше і установче. Надалі, зважаючи на всі виклики в українській медицині зараз, пропоную зустрічатися двічі на місяць. Медициною та реформами в медицині повинні опікуватися лікарі. Ваша допомога потрібна нам для того, щоб побудувати реальну медицину, яка працюватиме на благо медиків та пацієнтів»,- заявив Голова медичної ради, Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. 

У ході засідання Ради учасники обговорили нагальні питання порядку денного: прогрес  України у боротьбі з коронавірусною хворобою COVID-19, умови вступу на навчання у медичні ВНЗ та проходження інтернатури, а також питання функціонування трансплантаційної, кардіологічної та онкологічної галузей.

Нагадаємо, власне, Медичну раду при МОЗ було створено 2 липня.


Читайте також