ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

НСЗУ запустила чат-бот для самооцінки стану на COVID-19

На сайті НСЗУ можна скористатися ботом, який допоможе пройти самооцінку стану на COVID-19. Слід відкрити головну сторінку сайту https://nszu.gov.ua/, на жовтому полі побачите синю кнопку з назвою бота, як вказано на інфографіці УОЗ. Клацніть на неї, відкриється інструкція.

Аби пройти опитування, оберіть варіант «Пройти самооцінку на COVID-19». Бот запитає, хворі ви чи піклуєтеся про хворого, попросить вказати вік, стать, симптоми (утруднене дихання, сині губи чи обличчя, біль у грудях, запаморочення, дезорієнтація, втрата свідомості, нечітка мова, судоми). Далі залежно від симптомів бот дає пораду, наприклад, зателефонувати 103.

Крім того, бот дає відповіді на запитання про те, що таке COVID-19, як себе захистити та де потрібно носити маски під час епідемії.
Бот у жодному разі не замінює професійну медичну консультацію, поради, які він надає, мають інформаційний характер. Тому в критичних ситуаціях одразу телефонуйте в службу екстреної допомоги

 


Читайте також