ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Кількість ліжок може бути збільшена до 52 тисяч по країні

МОЗ постійно збільшує кількість ліжок для хворих на COVID-19, їхня кількість у стаціонарних лікарнях у разі необхідності може бути збільшена до 52 тисяч. Про це під час брифінгу заявив очільник МОЗ Максим Степанов.

“Загалом станом на сьогоднішній ранок у нас зайнято 21 277 ліжок в цілому по країні. Ми рахуємо усіх, у кого є підтверджений діагноз COVID-19, і у кого є відповідна підозра на захворювання. Усі ці люди мають важкий або середньої тяжкості перебіг хвороби, і вони потребують саме стаціонарного лікування. Кількість ліжок може бути збільшена до 52 тисяч”, - пояснив міністр охорони здоров'я.

Максим Степанов також зазначив, що на сьогодні 34 154 ліжка загалом по країні вже введено в обіг, ще 6,5 тисяч до цього готові. Також найближчим часом планується підготувати ще 12 тисяч ліжок.

“Ми також плануємо додавати ліжка в Академії медичних наук і в інших закладах. Проте всім необхідно замислитись над тим, що виконання протиепідемічних правил та здоров'я людей пов'язані між собою. Неможливо зберегти здоров'я, не виконуючи визначених правил. Вони розроблені саме для того, щоб чітко людям вказати, де саме є небезпека”, - підсумував міністр.

Нагадаємо, що 9 жовтня під час засідання Кабінету Міністрів було прийнято низку важливих нормативних документів, які направлені на посилення боротьби з коронавірусною хворобою.


Читайте також