ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

Чортківська лікарня стовідсотково забезпечена киснем

Учора, 26 січня, у Чортківській центральній міській клінічній лікарні з робочим візитом побувала керівниця  УОЗ Тернопільської  облдержадміністрації Ольга Ярмоленко. Метою візиту стало ознайомлення із роботою медичного закладу та умовами лікування хворих на COVID-19.

Відтак, Ольга Ярмоленко насамперед відвідала інфекційне відділення, яке знаходиться в окремому  корпусі КНП «Чортківська центральна міська клінічна лікарня» Чортківської міської ради (Чортківською центральною районною лікарнею була до 21 січня 2021) та яке з березня цього року надає медичну допомогу хворим на коронавірусну інфекцію.

Окрім того, очільниця обласної медицини спільно з генеральним директором (головним лікарем) КНП «Чортківська центральна міська клінічна лікарня» Чортківської міської ради Романом Чортківським та завідуючим інфекційним відділення медзакладу Ігорем Шкварком оглянула матеріально-технічну базу, роботу всіх служб та структурних підрозділів закладу.

Під час зустрічі головний лікар Роман Чортківський розповів про діяльність лікарні на даний час, доповів про стан лікування хворих на COVID-19 в інфекційному відділенні, забезпеченість медичних працівників засобами індивідуального захисту, медикаментами тощо.

Слід наголосити, що Чортківська лікарня забезпечена всім необхідним для надання висококваліфікованої медичної допомоги хворим на коронавірус в Чортківському районі.

Там облаштовано 120 кисневих точок, з яких 34 – саме в інфекційному відділенні.

Окрім цього лікарня забезпечена модульно-кріогенною ємністю для збереження і газифікації рідкого кисню, яка вміщає 8 тонн рідкого кисню. Резервним джерелом постачання кисню служать кисневі балони. В резерві їх знаходиться 60.

Також медичний заклад має потужний генератор, який у разі відключення електроенергії в лікарні, забезпечить підтримку системи безперебійного електроживлення.

  • Сьогодні в інфекційному відділенні Чортківської центральної міської клінічної лікарні госпіталізовано і перебувають на лікуванні 24 хворих, у яких діагностовано COVID-19 та 7 хворих з пневмонією - повідомив Роман Володимирович. - Один пацієнт - підключений до апарату ШВЛ.
  • Я хочу сказати, що Чортківська лікарня є однією з кращих медичних установ області. Тут матеріально-технічна база відповідає європейським стандартам, а забезпечення ліжок киснем, тобто наявність кисневих точок з централізованою подачею чи кисневих концентраторів виконано стовідсотково – у підсумку робочого візиту відзначила Ольга Ярмоленко.

Вона додала, що «боротьба з будь-якими епідеміями потребує не лише фінансових витрат, а й відмінних організаторських та управлінських здібностей та досвіду головних лікарів у забезпеченні діяльності лікарні та медичних працівників». 

  • Отримання громадянами якісних медичних послуг – це перше, чого очікують громадяни. І саме на це спрямована медична реформа.  Її мета - забезпечити всім громадянам України рівний доступ до якісних медичних послуг. Особливо в період пандемії коронавірусної інфекції

Читайте також