ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Ситуація із захворюваності на коронавірус в області залишається не благополучною, - Оксана Чайчук

На Тернопільщині ускладнилася ситуацію щодо захворюваності на COVID-19. Летальні випадки почали фіксувати у людей віком 40-50 років, які не мають супутніх захворювань. Це свідчить про погіршення епідситуації, зазначила в.о. генерального директора ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» Оксана Чайчук.

«На сьогодні ситуація із захворюваності на коронавірус в області залишається не благополучною. Захворюваність в області залишається на високих рівнях та перевищує загальнодержавний показник. За останній тиждень лютого зареєстровано 1650 випадків захворювання. А у перший тиждень березня - 2188. Зафіксовано ріст захворюваності на 40,3%. Середня кількість випадків на добу коливається в межах трьохсот. Третього березня зареєстровано найвищу кількість захворювання за весь період спостереження – 456. За останній тиждень зареєстровано 87 (4%) випадків захворюваності серед медиків та 131 (6%) серед працівників освіти. Щодня реєструється летальні випадки. Їх кількість коливається від 2 до 6», - розповідає Оксана Чайчук.

Найбільше випадків інфікування на коронавірус зареєстровано серед осіб працездатного населення - 30-65 років.

У зв’язку з цим, в області посилено протиепідемічні заходи. Таке рішення прийняла регіональна комісія з питань ТЕБ та НС.

Як наголосила начальниця управління охорони здоров'я Ольга Ярмоленко, необхідно не забувати про вакцинацію. Наразі на Тернопільщині працює 9 мобільних груп.

«В області вакциновано 1948 осіб. Більша частина з них – медики. Вони показали на своєму прикладі, що вакцинуватися потрібно. Крім того, постановою Уряду, у випадку залишків доз вакцини, дозволено  щеплювати лідерів громадської думки – громадських активістів, публічних людей, журналістів, представників громадських організацій, діячів культури», - зазначає Ольга Ярмоленко.


Читайте також