ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
15:33, 03 листопада 2023
Біль за грудиною – то не конче інфаркт, а інфаркт – це не завжди хапання за груди ліворуч, як це показують у кіно. Раптовий біль може бути через стенокардію, коли серцю мало кисню, але багато навантаж..
14:30, 03 листопада 2023
Виснаження, вигорання, депресія – як розрізнити та що робити.Ну як так? Людина щойно назвалася, а вже за мить її ім’я вилетіло з твоєї голови. Або ніяковієш під час розмови, бо наче кожною клітинкою т..
14:11, 03 листопада 2023
Найкраща дієта для профілактики інсульту ???? - дієта переважно рослинного походження з невеликою кількістю м’яса, риби. Ця дієта була описана як «середземноморська дієта», і існує велика кількість до..
всі новини

За кошти, зібрані під час Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця-2021» придбають обладнання для неонатального центру обласної дитячої лікарні

Зокрема відділення для недоношених новонароджених дітей та відділення інтенсивної терапії новонароджених КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР.

З 1 квітня по 30 вересня 2021 року триватиме 16-ї Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця – 2021». Приєднується до неї і Тернопільщина. Про це повідомив начальник управління сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації Андрій Човган під час пресконференції.

Участь у ній взяла і головний спеціаліст - педіатр управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Валентина Сум.

«Цьогорічна акція пройде під гаслом «Здорові немовлята» і буде присвячена збору коштів для закупівлі обладнання для дітей з вадами серця. За кошти, які будуть зібрані у Тернопільській області, закуплять сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

Лікарня отримає обладнання для неонатального центру, зокрема відділення для недоношених новонароджених дітей та відділення інтенсивної терапії новонароджених», - прокометував начальник управління сім'ї та молоді ОДА Андрій Човган.

Він зазначив, що 2020 рік був нелегким, але незважаючи на труднощі все-таки вдалося зібрати більше 140 тисяч гривень та залучити понад 200 волонтерів. А за 15 років проведення акції в області, зібрано коштів та закуплено обладнання на суму 2 313 240,45 грн.

«У 2020 році акція проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!». За зібрані кошти ми придбали монітор пацієнта STAR800F з модулем вимірювання СО2 та аксесуарами, 5 пульсоксиметрів «БІОМЕД» ВР-10М, насос інфузійний «БІОМЕД» МЕ 600. Діагностика та лікування дітей області цим обладнанням здійснюватиметься безкоштовно. Тому сьогодні звертаємося до всіх охочих поповнювати лави волонтерів, адже разом ми можемо зробити більше!», - зазначив Андрій Човган.


Читайте також