УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:47, 19 січня 2021
Відучора в Україні триває Всесвітній тиждень обізнаності про рак шийки матки. Його мета — щоби якомога більше людей знали, як зменшити свої ризики захворіти на цю недугу.
12:06, 19 січня 2021
Участь в нараді взяли: начальниця УОЗ Тернопільської облдержадміністрації Ольга Ярмоленко, заступниці Лідія Чайковська та Тетяна Скарлош, експерт за педіатричним напрямком «Фтизіатрія» УОЗ ТОДА Світла..
09:21, 19 січня 2021
Зі 36262 осіб, де виявлено COVID-19 станом на сьогодні – 32909 осіб одужало - повідомляє управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації. 2857 осіб хворіють.
всі новини

Відбулася міжнародна науково-практична конференція ,,Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення”

20-21 вересня, відповідно до плану основних організаційних заходів управління охорони здоров’я облдержадміністрації на 2017 рік та з метою підвищення фахового рівня лікарів загальної практики-сімейної медицини, лікарів-терапевтів, гастроентерологів, пульмонологів, педіатрів, фтизіатрів, імунологів, алергологів, у в актовій залі Тернопільського державного медичного університету ім.. І.Я. Горбачевського відбулася міжнародна науково-практична конференція ,,Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення” та виїзне засідання Європейського респіраторного товариства (Європейська школа) із залученням професорів-лекторів з Польщі. 
Заступник начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Скарлош Тетяна Ярославівна привітала всіх учасників конференції та від іменні начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Григоровича Богайчука, висловила подяку кожному, хто долучився та побажала продуктивної праці, плідних дискусій і тільки хороших вражень від перебування у Тернополі. 

У міжнародній науково-практичній конференції ,,Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення” та виїзному засіданні Європейського респіраторного товариства прийняли участь лікарі загальної практики-сімейної медицини, лікарі-терапевти, гастроентерологи, пульмонологи, педіатри, фтизіатри, імунологи, алергологи з Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської, Хмельницької, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

 

 

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також