ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

Семінар «Актуальні питання профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози»

Семінар «Актуальні питання профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози»

До Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на рак молочної залози на базі Тернопільського обласного клінічного онкологічного диспансеру 20 жовтня відбувся тренінг-семінар для лікарів загальної практики-сімейної медицини, лікарів-онкологів та акушер-гінекологів «Актуальні питання профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози». На початку заходу говорили про медико-соціальне значення злоякісних захворювань молочної залози та їх вплив на демографічну ситуацію в Україні та області зокрема. Завідувач І хірургічного відділення Оксана Романівна Туманова розповіла слухачам семінару про фактори ризику доброякісної та злоякісної патології молочної залози, ранні прояви і клінічні ознаки захворювань грудей, скринінгові методи діагностики.

Про сучасні підходи до персоніфікованого лікування раку молочної залози, молекулярну діагностику злоякісних пухлин доповів доцент кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини ТДМУ к.м.н. Юрій Васильович Угляр.

Лікар з УЗ-діагностики Ольга Анатоліївна Болюх у своїй доповіді ознайомила аудиторію з можливостями ультразвукової діагностики в плані раннього виявлення різноманітних захворювань молочної залози.

Загалом в семінарі прийняли участь 55 лікарів первинної та вторинної ланки.

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також