УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:50, 23 жовтня 2020
Жорстокий карантин в Україні можуть запровадити при 15 тис. нових підтверджених випадків коронавірусу на добу. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
12:47, 23 жовтня 2020
Російська "вакцина" не перевірялася провідними органами охорони здоров'я світу – це робить її закупівлю неможливою, зазначити у МОЗ.
11:48, 23 жовтня 2020
До «червоного» рівня епідемічної небезпеки з 26 жовтня буде віднесено 100 адміністративних одиниць, тоді як наразі він діє у 68 містах та районах. Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань..
всі новини

Представлено нову очільницю медицини Тернопільщини

Управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації очолила Ольга Ярмоленко відповідно до розпорядження голови Тернопільської ОДА від 15 жовтня.

Генеральним директорам - головним лікарям обласних, міських медзакладів, а також складу управління нову начальницю представив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.
«Ольга Ярмоленко - досвідчений управлінець, справжній професіонал у медичній сфері. Її всі знають. Відтак, повністю підтримую таке призначення», - відзначив голова ОДА.
Згодом Ольга Ярмоленко виступила з подячним словом.

«Хотіла висловити надзвичайну подяку за довіру очолити медичну галузь Тернопільщини в такий важливий для усіх час світової пандемії коронавірусу.
Проблематика медицини мені знайома, бо до цього часу працювала в міському відділі охорони здоров’я та медичного забезпечення. Відношуся до цього з розумінням».
- Основні цілі, які я бачу –
відзначила Ольга Маркіянівна - це потужна реорганізація закладів охорони здоров’я, в тому числі тих, які зараз в боротьбі з коронавірусом, покращення медичних послуг, підвищення іміджу закладів охорони здоров’я Тернопільщини.
Тому, колеги, надіюся на вашу підтримку та співпрацю.

Голова ОДА наголосив, що Ольга Ярмоленко відстоюватиме інтереси медичної галузі та буде докладати зусиль, аби якісно та результативно реформувати обласну медицину.


Читайте також