ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
16:24, 19 листопада 2021
Протягом року Міністерство охорони здоров'я закуповує за державні кошти ліки, отримувати які українці можуть безоплатно. Лише за минулий тиждень у регіони відправлено ліків загалом на 55,5 млн гр..
16:19, 18 листопада 2021
Сьогодні, 18 листопада, відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я із керівниками обласних структурних підрозділів з питань охорони здоров’я. Серед учасників заходу була і директор департаменту охоро..
16:16, 18 листопада 2021
Цими днями, на Тернопільщині триває моніторинговий візит щодо перевірки в регіонах стану виконання обласними державними адміністраціями завдань визначених законами України, актами Кабінету Міністрів т..
всі новини

Не стало сімейного лікаря смт. Великі Бірки Олега Олексієвця

15 січня 2021 року на 49-році передчасно пішов з життя лікар вищої категорії загальної практики - сімейної медицини смт. Великі Бірки, що на у Тернопільському районі

ОЛЕГ АДАМОВИЧ ОЛЕКСІЄВЕЦЬ

● Це п’ятнадцята смерть медика від ускладнень COVID-19 в області.

Розпочав свою діяльність в амбулаторії ЗПСМ смт. Великі Бірки КНП «Тернопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» у 2002 році. 

Час не може заглушити біль непоправної втрати і в пам'яті Олег Адамович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом медичної справи. Він був сумлінним медиком, завжди допомагав тим, хто потребував не лише медичної допомоги, а й підтримки.

Світла пам’ять про Олега Адамовича, його чуйність, добро та мудрість навіки залишаться у серцях людей, які його добре знали, поважали  та працювали з ним.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, колектив Управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації та вся медична спільнота висловлює глибокі співчуття дружині Соломії, дітям, усім рідним, близьким та знайомим.

Сумуємо разом з Вами та підтримуємо Вас у годину скорботи.

Вічна та світла пам’ять!


Читайте також