ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
16:22, 02 грудня 2022
Раннє втручання – це міждисциплінарна сімейноцентрована система допомоги дітям раннього віку (від народження до 3-х років) із порушеннями розвитку та дітям груп біологічного й соціального ризику, спря..
15:07, 02 грудня 2022
Якщо ви чи ваші діти потребуєте регулярного приймання ліків – купіть їх із запасом на декілька місяців.
18:10, 01 грудня 2022
З вітальним словом виступили заступник директора Департаменту охорони здоров’я ТОВА - Вадим Кравчук, головний лікар Тернопільської обласної клінічної лікарні - Василь Бліхар та Медичний директор облас..
всі новини

Не стало сімейного лікаря смт. Великі Бірки Олега Олексієвця

15 січня 2021 року на 49-році передчасно пішов з життя лікар вищої категорії загальної практики - сімейної медицини смт. Великі Бірки, що на у Тернопільському районі

ОЛЕГ АДАМОВИЧ ОЛЕКСІЄВЕЦЬ

● Це п’ятнадцята смерть медика від ускладнень COVID-19 в області.

Розпочав свою діяльність в амбулаторії ЗПСМ смт. Великі Бірки КНП «Тернопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» у 2002 році. 

Час не може заглушити біль непоправної втрати і в пам'яті Олег Адамович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом медичної справи. Він був сумлінним медиком, завжди допомагав тим, хто потребував не лише медичної допомоги, а й підтримки.

Світла пам’ять про Олега Адамовича, його чуйність, добро та мудрість навіки залишаться у серцях людей, які його добре знали, поважали  та працювали з ним.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, колектив Управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації та вся медична спільнота висловлює глибокі співчуття дружині Соломії, дітям, усім рідним, близьким та знайомим.

Сумуємо разом з Вами та підтримуємо Вас у годину скорботи.

Вічна та світла пам’ять!


Читайте також