ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
16:24, 19 листопада 2021
Протягом року Міністерство охорони здоров'я закуповує за державні кошти ліки, отримувати які українці можуть безоплатно. Лише за минулий тиждень у регіони відправлено ліків загалом на 55,5 млн гр..
16:19, 18 листопада 2021
Сьогодні, 18 листопада, відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я із керівниками обласних структурних підрозділів з питань охорони здоров’я. Серед учасників заходу була і директор департаменту охоро..
16:16, 18 листопада 2021
Цими днями, на Тернопільщині триває моніторинговий візит щодо перевірки в регіонах стану виконання обласними державними адміністраціями завдань визначених законами України, актами Кабінету Міністрів т..
всі новини

Очільник Уряду оглянув центр вакцинації у Тернополі

Під час робочого візиту у Тернопільську область Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль ознайомився із роботою центру вакцинації, що на вулиці Злуки, 45 у Тернополі.
Очільник Уряду оглянув, як відбувається процес щеплення від COVID-19 у закладі.
Центр масової вакцинації населення від COVID-19, що розташований «Центрі дозвілля і молодіжних ініціатив ім. О. Довженка» щодня здатний вакцинувати понад 2000 осіб.
“Вакцинація сьогодні залишається найбільш ефективним способом боротьби із COVID-19. Ще раз наголошую, що усі наявні в Україні вакцини є безпечними та ефективними. Ми повинні наростити темпи проведення вакцинальної кампанії, оскільки щеплення вберігає життя й здоров’я. Вакциновані люди хворіють рідко або ж у легкій формі, тому закликаю громадян звернутися до найближчих пунктів щеплення та захистити себе й рідних”, — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Наразі на Тернопільщині доступні усі 4 види вакцин, що є в Україні. Отримати щеплення від COVID-19 громадяни можуть у найближчому пункті чи центрі вакцинації населення.
“Сьогодні ми працюємо над наближенням вакцини до кожного жителя нашої області. Для цього ми робимо максимально доступними для громадян центри та пункти вакцинації. Нагадаю, що нині в області доступні усі 4 види вакцин: AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer та Moderna. Загалом, в області нині функціонує 15 центрів та 59 пунктів вакцинації населення ”, - каже голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш
З початку вакцинальної кампанії в області щеплено уже 488 945 тисяч осіб.
Нагадаємо центр вакцинації населення, що на Злуки,45 працює щодня із 9-ї до 16-ї години. Отримати щеплення можуть усі охочі громадяни віком від 18-ти років.
 

Читайте також