ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
17:46, 27 березня 2023
Запрошуємо на Здорову прогулянку у суботу 1 квітня!
16:37, 23 березня 2023
Відбулась чергова сесія депутатів Тернопільської обласної ради. У ній взяла участь директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко.
15:41, 23 березня 2023
У департаменті охорони здоров’я відбулась нарада з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшко.
всі новини

У Більче-Золотецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації відбулося урочисте відкриття двох відділень

21 вересня, на Борщівщині у Більче-Золотецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації, відбулося урочисте відкриття двох відділень з використанням новітнього обладнання, а саме: відділення з оздоровчими процедурами (підводний витяг хребта під нахилом (кут 450), киснева, озонова та гідромасажна ванни, 4-х камерна ванна для рук і ніг), а також відділення CPAP(сіпап)  терапії для лікування апное сну.

Для відділення придбано медичну апаратуру: SOMNOcheck micro для скрінінгової, амбулаторної діагностики порушень дихання уві снів в комплекті з додатковими опціями: пульсоксиметричний м’який датчик, набір назальних канюль 10 шт.; SOMNObalance е у комплекті зі зволожувачем, SOMNOaqua - апарат авто-СРАР для лікування апное сну з запатентованим методом автоматичного підбору тиску за допомогою ОРР; JOYCE Full Fase - носо-ротова маска; JOYCE Full Fase - носо-ротова маска (L).

В урочистостях прийняли участь:

- голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна;

- голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук;

- начальник управління охорони здоровя Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук;

- депутат обласної ради Володимир Іванишин;

- керівники Борщівського району.

«Завдяки головному лікарю Синоверському Любомиру Васильовичу та й усьому медичному персоналу, Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації користується заслуженої повагою та має хорошу репутацію не лише в нашому краї, а й за його межами.  Про те, що тут ставлять травмованих, чи поранених людей на ноги говорять по всій Україні. Хочу висловити велику подяку від усього колективу управління охорони здоров’я та самих пацієнтів, за те,  що допомагаєте учасникам АТО та членам їх сімей, інвалідам і всім потребуючим. Щороку ви оздоровлюєте та надаєте допомогу більше 5000 хворих.  А сьогоднішнє відкриття відділень значно розширить ваші можливості, відтак пацієнти отримуватимуть значно більше якісніших медичних послуг, а саме це і вимагає теперішня реформа в охороні здоров’я. Успіхів вам, процвітання та Божого благословення у всіх задумах» - зазначив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук.

Довідково: СІПАП (СРАР) терапія застосовується для лікування синдрому обструктивного апное сну і хропіння за допомогою апаратів, які створюють постійний позитивний тиск у верхніх дихальних шляхах. Результатами такого лікування є нормалізація сну та повноцінний відпочинок з 1 ночі сну з СРАР апаратом. Це призводить до перемоги  безсоння, частих нічних пробуджень, денної сонливості  і розбитості, підвищення працездатності та активності, зниження ваги (фізіологічне схуднення) без додаткових дієт, тільки завдяки нормалізації сну, нормалізація артеріального тиску і поліпшення серцевого ритму. Навіть відступає цукровий діабет ІІ типу, а також знижується  ризик інфаркту та інсульту в 10 разів.

Підводне витягування хребта – це метод лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта, що полягає в усуненні спазму м’язів спини і пов’язаного з ним больового синдрому. Процедура застосовується при: спазмах м’язів, грижах і протрузіях дисків. В лікарні застосовуються два види витягу хребта підводне вертикальне витягування та сухе горизонтальне (суха тракція хребта). Отже впроваджується третій вид витягу – підводний витяг хребта під нахилом  (кут 450).

Киснево-озонові ванни - метод лікування, в якому використовується озоново-киснева суміш, яка 
володіє потужним лікувальним ефектом. Озонотерапія має антибактеріальну, противірусну, протизапальну і імуномоделюючу дії, покращує мікроциркуляцію і обмін речовин.

Для обслуговування більшої кількості пацієнтів додатково відкривається бішофітна ванна та підводний душ-масаж. Для пацієнтів, яким протипоказані загальні ванни впроваджується 4-х камерна ванна для рук і ніг.

 

 

 

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також