ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:20, 14 червня 2022
В умовах війни, як і у мирний час, кров, її компоненти і препарати вкрай необхідні закладам охорони здоров’я. Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у ц..
12:07, 01 червня 2022
До Дня захисту дітей #МОЗ України розповідає, як із медичною системою взаємодіють діти та які послуги можуть отримати та отримують діти для підтримання власного здоров’я та гармонійного розвитку.
10:25, 31 травня 2022
Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я. Кинути курити — важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров’я. Усі види сигарет шкідливі однаково..
всі новини

«Нафтогаз України» благодійно передав медзакладам Тернопільщини 288 кисневих балонів

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» втілила ще один благодійний проєкт для медичних установ області.

Сьогодні, 3 березня, передано в КУТОР «База спеціального медичного постачання» 288 кисневих балонів. Вони слугуватимуть у лікуванні «ковідних» пацієнтів, які потребують додаткового кисню.

Медичний кисень і в Україні, і у світі є лікарським засобом. Найчастіше його використовують при важкому перебігу хвороб органів дихання, серцевій недостатності, отруєннях та для операційного наркозу для тяжкохворих пацієнтів та новонароджених немовлят. Саме тому питання в його забезпеченні у медзакладах є життєвоважливим, надто в умовах пандемії.

Ці кисневі балони буде передано у 17 медичних закладів - Борщівську міську лікарню, Бучацьку центральну райлікарню, Підгаєцьку центральну райлікарню, Гусятинську комунальну райлікарню, Козівську центральну райлікарню, Лановецьку центральну райлікарню, Підволочиську центральну райлікарню, Тернопільську центральну райлікарню, Шумську міську лікарню, Кременецьку опорну лікарню, Монастириську міську лікарню, Почаївську районну комунальну лікарню, Скалатську комунальну райлікарню, у Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр ТОР та Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань ТОР, а також у Заліщицьку центральну міську лікарну.

Найбільше їх отримає Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр – 36, по 27 – Козівська, Кременецька та Почаївська лікарні.

Очільниця Управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Ольга Ярмоленко висловила вдячність керівництву «Нафтогазу України» за надану медичним закладам допомогу Тернопільщини та за спільну боротьбу з пандемією коронавірусу.


Читайте також